O nás

 

 Dobrý den,

 vítám vás na těchto stránkách a doufám, že budete spokojeni 
 se nabízenými službami

 

Ivana Procházková - masáže

Irena Kazdová - pedikúra

 

 

Diskusní téma: O mně

Datum: 26.03.2015

Vložil: Alena

Titulek: jedna z nejlepších...

...a hlavně nejprospěšnějších masáží, kterou jsem měla možnost vyzkoušet
kvalitní a poctivá a práce :)

Datum: 21.08.2012

Vložil: Markéta Klapková

Titulek: paráda

Bohunku můžu všem jen doporučit. Jsem její dlouholetá klientka a vždycky jsem moc spokojená. Odcházím skvěle odpočatá.Téměř pokaždé má pro mne připravenou nějakou novinku.
Markéta

Datum: 23.08.2012

Vložil: Bohuna

Titulek: Re: paráda

Díííííky!!!!!!

Datum: 01.07.2012

Vložil: Ivanka

Titulek: Nejlepší co znám

Bohunka je člověk na svém místě !!! Její šikovné hřejivé ručičky rozmasírují moje bolavé zatvrdliny a rozproudí energii v celém těle. Po masáži se vždy cítím nabitá energií, jen jen uletět! Za VŠECHNO moc díky, Bohunko!!! Tra-la-laaaa

Datum: 08.11.2011

Vložil: Zuzana Možná

Titulek: Prostě BOMBA

Děkuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vlastně Děkujeme celá rodina - spokojená mamka spojená celá rodina!!!!

Datum: 08.11.2011

Vložil: Bohuna

Titulek: Re: Prostě BOMBA

Děkuji všem, kteří se vyjadřují k mé práci a hodně mne chválí. Až se z toho pýřím, věřte, že je to hezké pohlazení po duši. Ještě jednou DĚKUJI!!!!!

Datum: 02.11.2011

Vložil: Dagmar Binderová

Titulek: Poděkování za rychlou pomoc

Paní Kolářová, moc děkuji za Vaši včerejší rychlou první pomoc. Vaše zlaté ručičky dokázaly nemožné a já se dnes můžu normálně pohybovat a zase nějakou dobu tahat těch 10,5 kg našeho štěstí :-)))) Ještě jednou velké díky!!!!

Datum: 16.10.2011

Vložil: Pavla Štětovská

Titulek: Poděkování

Paní Kolářová, ráda bych Vám poděkovala za pomoc, ochotu a čas, který jste si vyčlenila pro naši babičku. Ta byla nadšená a já zase šťastná, že jsem jí díky Vám mohla udělat radost. Opravdu děkujeme ze srdce za Vaší laskavost, lidskost a vstřícnost. Ať se Vám daří :o))

Datum: 21.02.2011

Vložil: Monika Marčanová

Titulek: Štěstí

Milá Bohunko (snad se nehněváte, že Vás tak oslovuji), v dnešní uspěchané, moderní a závistivé době, je velikým štěstím potkat tak úžasnou osůbku, kterou pro mne Vy jste! Dodáváte mi nejen hebká chodidla a zlepšený lymfatický systém, ale hlavně kuráž, sílu a energii, pokračovat dále v tom, dělat každý den minimálně jednu ženu krásnou. Jste úžasný človíček, ještě jednou díky, za to, že jste!

Datum: 30.01.2011

Vložil:

Titulek: Úžasně vstřícná a milá

to se opravdu hned tak nevidí. Děkuji pěkně pí Kolářová i s babičkou, která na Vás do nebe pěje samou chválu. Děkuji i za vstříctnost při výběru doby pro tu moji 94 letou bábrlinku, není to jednoduché všechno skloubit, ale vždy jste mi vyšla vstříc a já Vám tímto ještě jednou velmi pěkně děkuji.
Štětovská Pavla

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek